SIK SORULAN SORULAR

Anasayfa > Sık Sorulan Sorular

Sorularınızı İletin

Sık Soruların Sorular

Sorularınızı Bize İletin

Müşterilerimizden ve tedarikçilerimizden gelen sık sorulan soruları sizlerle paylaştık. Siz de aklınıza takılan konularda bizleri arayabilir, ya da form üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Bana Grup olarak tüm satın alma ve üretim tedariği sürecinde %100 Müşteri Memnuniyeti ile hedefiyle çalışmaktayız.

Bana Grup olarak Türkiye’nin 81 ili ve Avrupa ile Orta Doğunun bir çok ülkesine ihracat yapmaktayız. Bizleri dünyanın herhangi bir ülkesinden özel ölçü Alçıpan Profili için arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi ya da yurt dışı fark etmeksizin istenilen boyut, ölçü ve kalınlıkta Alçıpan, tavan ve Duvar profilleri üretimi yapmaktayız. Bizimle İletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bana Grup olarak Alçıpan Profil üretiminde en yeni üretim tekniklerini kullanıp, yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktayız. Bizler için ürettiğimiz ürünler ile %100 Müşteri Memnuniyetini hedeflemek en önemli motivasyon kaynağımızdır.

Hem perakende Hem de Toptan olarak mevcut satış ağımız üzerinden satış yapmaktayız. Herhangi bir fiyat alt sınırı olmaksızın Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Alçıpan Profil üretiminde Türkiye’nin en yeni teknoloji kullanan firmaları arasında yer almaktayız. Bu noktada Uluslararası ve Yurt için gerekli olan tüm üretim ve iş güvenliği sertifikalarına sahibiz. Sertifikalarımız sayfası üzerinden tüm belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Galvaniz sacın paslanmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu sacların paslanmasındaki en önemli neden uygulama koşulları ve istiflenmesi  ile ilgilidir. Tarafımızca üretilen Alçıpan Profilleri üstün kalite standartlarına sahiptir. Yapılacak olan doğru uygulama ile paslanmanın önüne geçilebilmektedir.

İstenilen ölçü ve malzeme kalınlığına göre üretim yaptığımız için online sabit ödeme koşulları sunmakta zorlanmaktayız. Bu nedenle isteğe göre siparişlerde Havale, Mail Order vb. yöntemler kullanılmaktadır.

    Call Now Button